استند ایکس

استند ایکس

0 نظر سفارش (0)
کد محصول: استند ایکس
موجودی در انبار
تعداد بازدید 263 بازدید

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

   


لیست قیمت استند در سایز و جنس های مختلف

پلات و لمینتپی وی سیبنر
پلات و لمینت براق سایز 70 در 160 سانتیمتر + پایه استند : 170/000 تومانسایز 70 در 160 + پایه استند = 185/000 تومانسایز 70 در 160 + پایه استند = 125/000 تومان
پلات و لمینت مات سایز 70 در 160 سانتیمتر + پایه استند : 180/000 تومان
سایز 200 در 90 + پایه استند = 210/000 تومانسایز 200 در 90 + پایه استند = 145/000 تومان
پلات و لمینت براق سایز 200 در 90 سانتیمتر + پایه استند : 200/000 تومان


پلات و لمینت مات سایز 200 در 90 سانتیمتر + پایه استند : 220/000 توماندر دنیای تبلیغات و بازاریابی ابزار و وسایل گوناگونی وجود دارند که هرکداماگر در جای صحیح و درست به کار روند می‌توانند بسیار مؤثر واقع شوند. استندها و بنرهای تبلیغاتی فروشگاه‌ها از جمله این ابزار هستند که انواع متعدد و گوناگونی را شامل می‌شوند. در این مقاله به طور مفصل به توضیح یکی از انواع این بنرهای تبلیغاتی، یعنی استند ایکس پرداخته می‌شود.


استند ایکس تبلیغاتی

معرفی استند ایکس

استند Stand در لغت به معنای ایستاده است. استندها در واقع دسته‌ای از ابزارهای تبلیغاتی هستند که می‌توانند در پروموت برند و یا خدمات شما نقش پررنگی داشته باشند. استندهای ایکس X-Stand  از جمله پرکاربردترین و ارزان‌قیمت‌ترین استندهای موجود در عرصه مارکتینگ بوده که از تأثیر مناسبی نیز بر روی مشتری و بازدیدکنندگان برخوردار است. این استندها معمولاً سبک و قابل‌حمل هستند و به‌سادگی می‌توان برای مدت طولانی و در اماکن مختلف از آن‌ها استفاده کرد. این نوع بنرهای ایستاده ازآن‌جهت که معمولاً در سایزهای بزرگی طراحی و تولید می‌شوند، می‌توانند بهتر در دید افراد قرار بگیرند و میزان بازدهی بیشتری نیز نسبت به دیگر ابزار تبلیغاتی نظیر کاتالوگ و بروشورها ارائه خواهند داد.

پایه استند ایکس

به طور کلی این نوع استند دارای دو بخش اصلی پایه و بنر است. توجه کنید که همان قدر که کیفیت بنر چاپی و طرح به‌کاررفته می‌تواند در فرایند جذب مشتری و تبلیغات مؤثر باشد، جنس و شکل پایه استند نیز تأثیرگذار است.

 به همین جهت پیشنهاد می‌شود که از پایه‌های مرغوب و مناسبی برای استند خود استفاده کنید تا علاوه بر ماندگاری و دوام بالا، بتوانید از زیبایی ظاهری استند، جلوه بصری آن و تأثیر غیرمستقیمی که بر بازدیدکنندگان می‌گذارد هم محافظت کنید. پایه‌های استند ایکس از مواد مختلفی ساخته می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها آلیاژهای فلزی، آلومینیوم و یا پلاستیک‌های فشرده هستند.

این پایه‌ها به‌صورت مورب در پشت بنر تبلیغاتی شما قرار دارند و در واقع طرح اصلی بر روی این پایه سوار می‌شود و به‌وسیله آن به‌صورت افقی روی زمین می‌ایستد. پایه‌های استند اگر جنس خوبی داشته باشند قابلیت آن را دارند که برای مدت طولانی و توسط بنرهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.


قطعه پلاستیکی موجود در پایه استند

جنس متریال به‌کاررفته در تولید استندهای تبلیغاتی ایکس

شما می‌توانید به اختیار خودتان و با توجه به شرایط موردنظر و در نظر گرفتن بودجه خود جنس بنر اصلی را انتخاب کنید. این بنرها می‌توانند از مواد مختلفی ساخته شوند و به روش‌های مختلفی نیز چاپ شوند. از جمله رایج‌ترین مواد و روش‌هایی که در چاپ استند ایکس به کار می‌رود می‌توان به چاپ پلات و لمینت، بنر، پی‌وی‌سی و ... اشاره کرد که هرکدام برای شرایط و موقعیت‌های خاصی مناسب‌ترند.

 برای مثال اگر قصد دارید که از بنر تبلیغاتی خود در فضاهای داخلی و شرایطی که فاصله بازدیدکنندگان با استند شما خیلی زیاد نخواهد بود استفاده کنید بهترین گزینه برای شما چاپ بنر به روش پلات و لمینت است چراکه جزئیات طرح را با کیفیت و وضوح بیشتری برای بیننده به نمایش خواهد گذاشت.کوچک‌ترین سایز استند ایکس به‌عنوان استند رومیزی استفاده می‌شود.

سایزها و انواع مختلف این بنرها

استندهای ایکس در سایزهای مختلفی در بازار ارائه می‌شوند که به‌عنوان بزرگ‌ترین سایز استاندارد موجود می‌توان به سایز دو متر در ۹۰ سانتی‌متر اشاره کرد. کوچک‌ترین سایز ارائه شده نیز به‌اندازه کاغذ آ چهار است که معمولاً برای روی میز تهیه و استفاده می‌شود. دیگر سایزهای استاندارد موجود در بازار به شرح زیر هستند:

-         سایز ۷۰ × ۱۷۰

-         ۶۰ × ۱۶۰

-         ۱۰۰ × ۷۰

قیمت نهایی بنرهای ایکس با توجه به سایز سفارشی متغیر خواهد بود.استند ایکس یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین انواع استندهای تبلیغاتی

کاربردها و مزایای استفاده از استندهای ایکس

استند ایکس با توجه به روش‌های گوناگون چاپ می‌تواند در محیط و فضاهای مختلف داخلی و خارجی مورد استفاده قرار بگیرد. به همین جهت ممکن است در شرایط مختلف و به‌منظورهای متفاوتی به کار رود. برای مثال صاحبان کسب‌وکار در نمایشگاه‌های فروش می‌توانند از این استند برای تبلیغ بیزینس خود، ارائه خدمات و یا معرفی محصولاتشان استفاده کنند.

در سمینارهای فرهنگی و جلسات مختلف نیز می‌توان به‌منظور اطلاع‌رسانی اخبار گوناگون از این استندها استفاده کرد. یکی از مزایای مهمی که استفاده از بنرهای ایستاده دارد این است که مثلاً در یک جلسه فرهنگی یا سمینار علمی لازم نیست که برای انتقال پاره‌ای از اطلاعات به مخاطبین حتماً هزینه زیادی صرف شود و تعداد بالایی بروشور تهیه و بین حضار پخش شود؛ بلکه می‌توان با بهره‌بردن از استندهای سایز بزرگ هم به معرفی موضوع سمینار پرداخت و هم از هزینه‌های اضافی کاست.

روش نصب استند

استند ایکس در دسته سازه‌های پرتابل قرار می‌گیرد و به همین دلیل نصب آن آسان و سریع خواهد بود. برای این کار ابتدا شما می‌بایست یک قطعه پلاستیکی، یک بنر با طرح سفارشی‌تان و ۵ شاخه فلزی در دست داشته باشید. سپس با متصل کردن شاخه‌های فلزی توسط قطعه پلاستیکی به یکدیگر پایه استند را آماده کنید.

توجه کنید که ۴ شاخه فلزی باید دارای شاخک‌هایی برای نگهداری بنر باشند و شاخه فلزی دیگر بدون شاخک باشد. این شاخه پنجم در واقع نگهدارنده پایه بر روی زمین است. در مرحله آخر نیز چهارگوشه پانچ شده بنر را سرجای خود، یعنی بر شاخک‌های موجود در روی شاخه‌ها، قرار دهید. توجه کنید که برای جا انداختن آخرین گوشه لازم است که با احتیاط یکی از پایه‌ها را اندکی بکشید.


قطعات سازنده استند ایکس

عوامل مؤثر بر قیمت استندهای ایکس بنر

البته همان طور که پیش‌تر هم گفتیم این ابزار تبلیغاتی نسبت به انواع دیگر از قیمت پایین‌تر و مناسب‌تری برخوردار است. این استندها در سایزهای مختلف و با استفاده از متریال متفاوتی در تهیه و چاپ بنر و پایه استند عرضه می‌شوند و تمام این فاکتورها می‌توانند بر قیمت نهایی کار مؤثر باشند.

 هرچه سایز استند سفارشی بزرگ‌تر باشد، جنس پایه آن مرغوب‌تر است و اگر چاپ گران‌قیمت‌تری برای بنر آن به‌کاررفته باشد هزینه استند بیشتر خواهد بود و بالعکس، سایزهای کوچک‌تری که از مواد ساده‌تر در ساخت استند و بنر چاپی استفاده کرده‌اند، قیمت پایین‌تری خواهند داشت. در کل فرمول نهایی نحوه محاسبه قیمت استند ایکس در بازار به این صورت است: هزینه چاپ بنر + ابعاد پایه استند = هزینه کلی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی