چاپ اکوسالونت

حالت نمایش:
نمایش سریع

چاپ استیکر

(0)

            امروزه و با پیشرفت تکنولوژی چاپ استیکر یکی از صنعت‌های پول‌ساز به شمار می‌رود که در تبلیغ کسب و کار و جذب مشتری بسیار موفق عمل کرده و کسب‌وکارهای زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند. سلیقه‌های متفاوت مشتریان در انتخاب طرح و حساسیت و انتظار بالای مشتریان باعث به‌وجود آمدن طرح‌هایی با تنوع زیا..

نمایش سریع

چاپ استیکر مش

(0)

            جای تعجب ندارد اگر ببینیم که صنعت چاپ مش، بنر و استیکر طرف‌داران زیادی دارد و صاحبان برند و فروشندگان همیشه درصدد تهیه بهترین مش یا بنر با طراحی متفاوت برای کسب‌وکارشان هستند. چراکه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ظهور دستگاه‌های نوین، شیوه‌های تبلیغاتی نیز دچار تغییر شده که علاوه بر به‌صرفه بو..

نمایش سریع

چاپ بنر

(0)

            تابلوهایی که در اندازه‌های بزرگ به چاپ می‌رسند، با نام بنر شناخته شده‌اند. در واقع می‌توان این‌طور بیان کرد که بنر یک روش تبلیغاتی به شمار می‌رود که از طرح گرافیکی برخوردار بوده و تعدادی تصاویر و یا متون را همراه با خود دارد و هر کدام از آن‌ها پایم خاصی را منتقل می‌کنند. به همین علت امروز..

نمایش سریع

چاپ بک لایت

(0)
95,000تومان

            واژه‌های بک لایت یا همان بک‌لیت معادل فارسی واژه Backlit در زبان انگلیسی هستند. بک لایت شامل یک تصویر چاپی از جنس کاغذ و یا گاها پارچه است که درون یک قاب از جنس چوب، آلومینیوم، پلکسی‌گلاس و... قرار می‌گیرد و وجه تمایز آن با سایر تابلوها در این است که یک منبع نوری از پشت به تصویر تابیده می..

نمایش سریع

چاپ سولیت

(0)

            شاید شما هم طرح‌های زیبا و با کیفیتی را که در بیلبوردها و پشت تصاویر تبلیغاتی استفاده شده است، مشاهده کرده‌اید و زیبایی و شفافیت این تصاویر برای شما جالب بوده است. برای چاپ این تصاویر از سولیت استفاده شده است. از ابزارهای بسیاری مانند بنر، استیکر، پارچه معمولی و ... برای تبلیغات استفاده م..

نمایش سریع
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)