چاپ میز کانتر

توضیحات محصول

         
معرفی محصول استند میز کانتر

استند میز کانتر را ممکن است در اماکن متفاوتی چون نمایشگاه‌ها، ایستگاه‌های مترو، غرفه‌های نمایشگاه‌های مختلف و ... دیده باشید. حضور این استندها به انسجام فرایند تبلیغ و ارائه کمک فراوانی می‌کند و پرزنترها با کمک میزهای کانتر می‌توانند از بروشورهای تبلیغاتی و کاتالوگ‌ها با نظم مناسبی استفاده کرده و به پرزنت محصولات و یا خدمات شرکت خود بپردازند.

معرفی میز کانتر

میز کانتر یا میز سمپلینگ به عنوان یکی از ارکان اصلی غرفه‌های نمایشگاهی به شمار می‌رود. این میزها را معمولا صاحبان کسب‌وکارهای مختلف برای پروموشن برند، کالا و یا خدماتی که توسط آن‌ّها ارائه می‌شود استفاده می‌کنند.میز کانتر اداری

مشخصات ظاهری و بدنه استندهای از نوع میز کانتر

بدنه اصلی این سازه معمولا از جنس آلومینیوم ساخته می‌شود و قطعات و تخته‌هایی از ام­دی­اف نیز به آن متصل است. ساختمان اصلی این استندها دارای دو بخش سازه و بنر تبلیغاتی است. بنرهای تبلیغاتی که قسمت جلویی استند را کاور می‌کنند مهم‌ترین مشخصه برای پرزنت برند و یا خدمات شما خواهند بود. این بنرها اغلب از جنس چاپ پلات و لمینت هستند و روی آن‌ها آدرس، مشخصات و دیگر اطلاعات مربوط به کسب و کار شما درج شده است. بنرها با استفاده از نوارهای مغناطیسی به بدنه استند متصل می‌شوند. استند میز کانتر قابلیت تاشو بودن دارد و شما می‌توانید پس از اتمام کار به سادگی آن را جمع کنید.


بدنه استند میز کانتر

انواع میز کانتر یا میز سمپلینگ

میز کانتر در دسته سازه‌های پرتابل قرار می‌گیرد و به طور کلی دارای دو دسته بندی ساده و تاجدار است. هرکدام از انواع ساده و تاجدار این استندها می‌توانند به صورت یک نفره، دو نفره و سمپلینگ طراحی و ساخته شوند. البته از نظر کاربرد میز کانتر دارای تنوع بالایی شامل میز کانتر اداری، بیمارستانی، بانک، منشی، تجاری و نمایشگاهی می‌باشد که تمرکز ما در این مقاله تنها بر روی معرفی انواع نمایشگاهی و تبلیغاتی آن است.

انواع میز کانتر فروشگاهی

استندهای کانتر فروشگاهی غالبا در نمایشگاه‌ها و غرفه‌های تبلیغاتی به کار می‌روند. صاحبان کسب‌وکارهای مختلف گاهی در ایستگاه‌های مترو و دیگر مکان‌های پرتردد نیز از این استندها استفاده می‌کنند تا به معرفی محصول و خدمات خود بپردازند و مشتریان بیشتری را جذب کنند. این استندها دارای دو نوع کلی تاجدار و مگنتی است که هرکدام در سایزهای مختلف طراحی و تولید می‌شود.

میز کانتر ساده

میز کانتر ساده معمولا به شکل‌های زیر ساخته می‌شود. این استندها همان طور که در شکل پیداست بدون تاج و ساده هستند. روی بدنه این میزها بنرهای تبلیغاتی با استفاده از نوارهای مغناطیسی متصل شده است و به همین دلیل به این استندها، میزهای کانتر مگنتی نیز گفته می‌شود.


میز کانتر مگنتی یا ساده

میز کانتر تاجدار

کانترهای تاجدار علاوه بر سازه متداولی که همه میزهای کانتر دارند دارای یک تابلوی تبلیغاتی نیز می‌باشد که با استفاده از دو عمود در قسمت بالایی میز متصل شده است. قد این عمودها به قدری است که تابلوی متصل شده بالای سر شخصی که پشت میز می‌ایستد قرار بگیرد. مزیتی که استفاده از استند میز کانتر تاجدار دارد این است که در جمعیت‌های شلوغ و پرازدحام به خوبی محصول و برند شما را در دید عموم قرار می‌دهد. استند میز کانتر تاجدار معمولا بین ۱۲ تا ۱۵ کیلوگرم وزن دارد و به راحتی قابل‌حمل است. این استند نیز مانند بقیه میزهای کانتر قابل تا شدن است و می‌توان قطعات آن را جدا و جابه‌جا کرد.


میز کانتر تاجدار

ابعاد استاندارد میز کانتر

همان طور که گفته شد، میزهای کانتر در ابعاد مختلفی از جمله یک نفره، دو نفره و سمپلینگ ساخته می‌شود.

میز کانتر یک نفره: این سازه مخصوص یک نفر است. ارتفاع آن ۹۰ سانتی‌متر تا یک متر و عرض آن نیز ۹۰ سانتی‌متر تا یک متر ساخته می‌شود.

میز کانتر دو نفره: میز کانتر دو نفره دارای عرض یک متر و ۲۰ سانتی‌متر است و ارتفاع آن به ۹۰ سانتی‌متر می‌رسد. این میز از میزهای کانتر یک نفره عرض بیشتری دارد و به نحوی ساخته شده که دو نفر به سادگی بتوانند پشت آن بایستند و به معرفی محصول و خدمات خود بپردازند.

میز کانتر سمپلینگ: استند میز کانتر سمپلینگ در عرض ۸۰ سانتی‌متری و ارتفاع ۸۸ سانتی‌متری ساخته می‌شود. این نوع استند به طور معمول در ورودی فروشگاه‌ها قرار دارد و برای معرفی محصول خاصی استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از میزهای کانتر

استفاده از این نوع استند مزیت‌های فراوانی دارد و همین موضوع باعث شده استفاده از آن در نمایشگاه‌ها و اماکن مختلف به خوبی رواج پیدا کند. یکی از مزایایی که استفاده از این استندهای میز کانتر به دنبال دارد بالا بردن پرستیژ تبلیغات شما در فروشگاه است. این کانترها به شما کمک می‌کنند که در چهارچوبی منسجم و شیک به معرفی و ارائه کسب و کار خود بپردازید.


نمای استند میز کانتر از پشت

کم بودن وزن و حجم میز کانتر

وزن این استندها بسیار کم است و به دلیل تاشو بودن، به راحتی می‌توان آن‌ها را جابه‌جا کرد و نصب شدنشان نیز معمولا خیلی زمان نمی‌برد. این ویژگی‌ها باعث شده که استند میز کانتر از قابلیت حمل خوبی برخوردار باشد و بتوان بارها از آن در اماکن و نمایشگاه‌های مختلف عمومی و تخصصی استفاده کرد. همچنین قسمت پشتی این میزها معمولا دارای طبقاتی است که به جهت قرار گرفتن وسایل پرزنتر شامل کاتالوگ‌ها، بروشورها، تبلت، موبایل و ... تعبیه شده‌اند.

کمک به پرزنتر یا بازاریاب

میز کانتر به غرفه‌داران نمایشگاهی این امکان را می‌دهد که با قدرت بیشتری بر روی پروموشن برند و خدمات خود پرداخته و مشتریان و مراجعه‌کنندگان بیشتری را جذب کنند. همچنین وجود این نوع استند به بازاریاب کمک می‌کند تا انرژی کمتری صرف نگهداری بروشور و کاتالوگ‌ها کند و بتواند با نظم بیشتری حواسش را بر روی وظیفه اصلی خود، یعنی جذب مشتری و تبلیغات، متمرکز کند.

پیامدهای استفاده از میز کانتر در غرفه‌های تبلیغاتی

در نهایت وجود یک استند میز کانتر تبلیغاتی به مشتری شما حس ارزشمندی بیشتری را منتقل می‌کند، پرزنتر را از گیجی و بی‌نظمی حفظ می‌کند، باعث نظم و انسجام در فرایند پروموت شده و به کار شما ارزش و ماهیت می‌بخشد.

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی